מוקד מכירות מטרו 9930*

מרכזי שירות ומפיצים מורשים

מרכזי שירות ומפיצים מורשים

 

חברת מטרו מוטור מייבאת לארץ רכבי שטח, טרקטורונים, רכבים תפעוליים וטרקטורי משא, משווקת קלנועיות איכותיות - ומספקת לכל אלה שירות מקצועי ולהפליא וקשוב במיוחד.

 

מקצועיות ללא פשרות, זמינות מלאה
רכבים תפעוליים, רכבי שטח, קלנועיות, טרקטורונים וטרקטורים זקוקים לתחזוקה ברמה גבוהה במיוחד, ללא כל פשרות. השימוש בכלים אלה הוא לרוב אינטנסיבי ובתנאים קשים, ובהתאם מוטל עליהם עומס רב, ובנוסף הם כוללים מערכות מורכבות שעלולות להיפגע.


רק מוסכי טרקטורונים ורכבי שטח שמצוידים במכשור המתקדם ביותר, ועובדים בהם אנשי מקצוע בעלי מיומנות, ולא פחות חשוב, ניסיון נרחב, יכולים להבטיח - ולקיים - שירות איכותי באמת לטרקטורונים המשובחים של אקסס או ארקטיק קאט, לדגמים מבוקשים של רכבי שטח כמו Teryx או Wildcat Trail, לקלנועיות אפיקים, לטרקטורי המשא של טיילור או קוואסאקי ולרכבים התפעוליים של מרשל או EZGO.


כל מוסך טרקטורונים של מטרו מוטור כבר טיפל בהצלחה בכל הרכבים הנ"ל פעמים רבות - כך שגם זה שלכם יזכה לטיפול מוקפד ומסור, ואתם תיהנו משירות לבבי, זמין ונוח מאוד.

 
הפריסה הרחבה של מרכזי השירות שלנו
כחלק מהמחויבות של מטרו מוטור לשירות שהוא לא "רק" מקצועי באופן יוצא דופן אלא גם זמין ונוח, אנחנו מפעילים מוסך טרקטורונים ואולמות תצוגה בנקודות רבות לאורכה ולרוחבה של ישראל.

הפריסה הארצית של מרכזי השירות והמפיצים המורשים שלנו מבטיחה שכל מי שזקוק לשירות תיקון טרקטורונים, טרקטורים, רכבי תפעוליים, קלנועיות או רכבי שטח, ימצא אותו במקום נגיש ונוח. בין השאר תמצאו מוסך לטרקטורונים בכפר סבא, בחיפה, באשדוד ובתל אביב - ובכולם ממתינים לכם טובי אנשי המקצוע בתחום עם הציוד המשוכלל ביותר הקיים כיום.
 
הזמנת טיפולים - גם אונליין
בכל מקרה שבו אתם זקוקים לשירותיו של מוסך טרקטורונים ורכבי שטח, תוכלו פשוט להיכנס לעמוד של מרכז השירות הספציפי אליו נוח לכם להגיע - ולמלא אונליין טופס הזמנה שמפרט את מאפייני הרכב שלכם, סוג הטיפול הדרוש והיום והשעה שבהם תרצו לעבור את הטיפול.
דרך נוספת שבה אנחנו חוסכים לכם זמן יקר היא איסוף הרכב והחזרתו מאותו מוסך לטרקטורון שבחרתם.