מוקד מכירות מטרו 9930*

טרקטור משא KAWASAKI MULE

מיול קוואסאקי MULE

קצת על מיול - Kawasaki Mule

מאז הוקמה חטיבת המנועים והרכבים ב-1960, קוואסאקי מתגאה בכל מוצר שיוצא מדלת המפעלים. בין אם אלו אופנועי הספורט המובילים את הדרך ממשפחת הנינג'ה, מוצרי השטח והעבודה ממשפחת הרכב התפעולי - מיול, עם הכוח העצום והטהור או אופנועי הים החדשניים. מוצרי קוואסאקי נחשבים פורצי דרך טכנולוגיים ומייצרים תקדימים אין ספור בתעשיית הרכב והמנוע שבה הם משתלבים. סוד ההצלחה של קוואסאקי הוא ביצירת מוצרים בהם העיצוב והביצועים משתלבים בהרמוניה על מנת למסור ללקוח מוצרים מאוזנים, איכותיים ואמינים. שילוב כל מרכיבי הייצור והאיכות הגימור נראים ומורגשים לכל עין. 
 
השם קוואסאקי מייצג חדשנות טכנולוגית פורצת גבולות עם מוצרי איכות ליום יום, לעבודה ולבילוי. החברה מקפידה בתשומת לב מרבית על נושאים של שימור הסביבה והאנושות. במאה השנים האחרונות, החברה יצרה בסיס מוצק של ידע טכנולוגי והנדסי כמותג מוביל בעולם. כעת, החברה ממשיכה להוביל את קידום הטכנולוגיה והאנושות – במחיר משתלם במיוחד.
 
מטרו מייבאת לארץ 4 דגמים מתקדמים של החברה המוערכת: מיול קוואסאקי Pro-DX, רכב שירות חזק ונחוש שמתאים לעבודה בכל תוואי שטח וכן מיול לפנאי; MULE 610 4X4 sx – רכב עבודה אידיאלי למטעים (ולמגוון רחב של מטרות אחרות), עם עלות אחזה נמוכה ורמת עבירות מרשימה; KAWASAKI MULE 4010 4X4 שמהווה בחירה פופולרית כרכב סיור, לחקלאות, לתעשייה ולגינון, ונמצא גם בשירות כוחות הביטחון; ו-TERYX, רכב פנאי שטח רב עוצמה שמספק גם כיף אמיתי.
 
כל דגמי ה-MULE מגיעים עם אחריות יצרן, וזוכים לשירות המוקפד והמקצועי להפליא של מטרו, החברה מספר אחת בארץ בתחום רכבי השטח והטרקטורונים.