מוקד מכירות מטרו 9930*

המותגים

ACCESS motor -טרקטורונים - מטרו 4 גלגלי
ACCESS - טרקטורונים

ACCESS - טרקטורונים

 
אקסס הוא יצרן ותיק ומוערך בתחום הטרקטורונים עם מבחר רחב במיוחד של דגמים ברמת איכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. כל טרקטורון אקסס מספק לבעליו נחת רבה. הדגמים השונים מיועדים לעבודה, לטיולים ולחוויות רכיבה מושלמת.
 
מטרו מציעה טרקטורון למכירה רק לאחר שווידאה כי מדובר בכלי בטוח לחלוטין – כל טרקטורון אקסס עומד בסטנדרטים המחמירים של החברה, שהיא היבואנית מספר אחת בארץ בתחום, כך שתוכלו לרכב עליו בראש שקט.
SEGWAY - טרקטורונים
SEGWAY - טרקטורונים

SEGWAY - טרקטורונים

 
סגווי  יצרנית רכבי ה 4 גלגלי אמינה ומתקדמת עם קו טרקטורונים שמהווים המילה האחרונה ברמת האיבזור, הטכנולוגיה ונוחות הנסיעה בשטח.
למטרו מוטור  3 דגמי טרקטורוני סגווי שטח למכירה
600GS בעל מושב יחיד, 600GL בעל מושב זוגי ו 600GL EPS גרסאת פרימיום של סגוואי שטח בעל מושב זוגי ותוספות מתקדמות ומפנקות לרכיבה.
MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר - מטרו 4 גלגלי
MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר בישראל

MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר בישראל

 
המותג מרשל מיובא לארץ מאז שנת 2012, והפך במהרה למוביל בתחום כלי הרכב התפעוליים בישראל, עם מגוון רחב של דגמים איכותיים בהתאמה אישית ללקוח. המבחר כולל בין היתר כלי רכב המיועדים לשימוש בענפי התעשייה השונים, בחקלאות, לצרכים תיירותיים ועוד.
 
סיבה אחת לכך שכשמחפשים רכב תפעולי חשמלי מרשל הוא המותג הבולט ביותר היא האמינות הגבוהה של כל דגמי החברה הוותיקה: כל הדגמים השונים שלה ממלאים את תפקידם לאורך שנים רבות, עם מינימום תקלות ותוך הפגנת ביצועים מרשימים גם בתנאים קשים.
 
סיבה שנייה לביקוש הרב לכל רכב תפעולי חשמלי של מרשל היא המחיר המשתלם במיוחד שלהם. כשלוקחים בחשבון גם את התמורה הגבוהה, מקבלים יחס עלות תועלת מעולה ובהתאם בחירה שהיא אופטימלית לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה כלכלית.
טרקטור משא ורכב תפעולי - קוואסאקי
KAWASAKI - טרקטור משא, רכבי שטח, אופנועים ואופנועי ים

KAWASAKI - טרקטור משא, רכבי שטח, אופנועים ואופנועי ים

 
מאז הוקמה חטיבת המנועים והרכבים ב-1960, קוואסאקי מתגאה בכל מוצר שיוצא מדלת המפעלים. בין אם אלו אופנועי הספורט המובילים את הדרך ממשפחת הנינג'ה, מוצרי השטח והעבודה ממשפחת הטרקטור משא - מיול, רכבי השטח טריקס ואופנועי הים.
 
מוצרי קוואסאקי נחשבים פורצי דרך טכנולוגיים ומייצרים תקדימים אין ספור בתעשיית הרכב והמנוע שבה הם משתלבים. סוד ההצלחה של קוואסאקי הוא ביצירת מוצרים בהם העיצוב והביצועים משתלבים בהרמוניה על מנת למסור ללקוח מוצרים מאוזנים, איכותיים ואמינים. שילוב כל מרכיבי הייצור והאיכות הגימור נראים ומורגשים לכל עין. 
 
השם קוואסאקי מייצג חדשנות טכנולוגית פורצת גבולות עם מוצרי איכות ליום יום, לעבודה ולבילוי. החברה מקפידה בתשומת לב מרבית על נושאים של שימור הסביבה והאנושות. במאה השנים האחרונות, החברה יצרה בסיס מוצק של ידע טכנולוגי והנדסי כמותג מוביל בעולם. כעת, החברה ממשיכה להוביל את קידום הטכנולוגיה והאנושות – במחיר משתלם במיוחד.