מוקד מכירות מטרו 9930*

המותגים

המותגים שלנו

טרקטור משא ורכב תפעולי - קוואסאקי
KAWASAKI - טרקטור משא, רכבי שטח, אופנועים ואופנועי ים

KAWASAKI - טרקטור משא, רכבי שטח, אופנועים ואופנועי ים

 
מאז הוקמה חטיבת המנועים והרכבים ב-1960, קוואסאקי מתגאה בכל מוצר שיוצא מדלת המפעלים. בין אם אלו אופנועי הספורט המובילים את הדרך ממשפחת הנינג'ה, מוצרי השטח והעבודה ממשפחת הטרקטור משא - מיול, רכבי השטח טריקס ואופנועי הים.
 
מוצרי קוואסאקי נחשבים פורצי דרך טכנולוגיים ומייצרים תקדימים אין ספור בתעשיית הרכב והמנוע שבה הם משתלבים. סוד ההצלחה של קוואסאקי הוא ביצירת מוצרים בהם העיצוב והביצועים משתלבים בהרמוניה על מנת למסור ללקוח מוצרים מאוזנים, איכותיים ואמינים. שילוב כל מרכיבי הייצור והאיכות הגימור נראים ומורגשים לכל עין. 
 
השם קוואסאקי מייצג חדשנות טכנולוגית פורצת גבולות עם מוצרי איכות ליום יום, לעבודה ולבילוי. החברה מקפידה בתשומת לב מרבית על נושאים של שימור הסביבה והאנושות. במאה השנים האחרונות, החברה יצרה בסיס מוצק של ידע טכנולוגי והנדסי כמותג מוביל בעולם. כעת, החברה ממשיכה להוביל את קידום הטכנולוגיה והאנושות – במחיר משתלם במיוחד.
MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר - מטרו 4 גלגלי
MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר בישראל

MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר בישראל

 
המותג מרשל מיובא לארץ מאז שנת 2012, והפך במהרה למוביל בתחום כלי הרכב התפעוליים בישראל, עם מגוון רחב של דגמים איכותיים בהתאמה אישית ללקוח. המבחר כולל בין היתר כלי רכב המיועדים לשימוש בענפי התעשייה השונים, בחקלאות, לצרכים תיירותיים ועוד.
 
סיבה אחת לכך שכשמחפשים רכב תפעולי חשמלי מרשל הוא המותג הבולט ביותר היא האמינות הגבוהה של כל דגמי החברה הוותיקה: כל הדגמים השונים שלה ממלאים את תפקידם לאורך שנים רבות, עם מינימום תקלות ותוך הפגנת ביצועים מרשימים גם בתנאים קשים.
 
סיבה שנייה לביקוש הרב לכל רכב תפעולי חשמלי של מרשל היא המחיר המשתלם במיוחד שלהם. כשלוקחים בחשבון גם את התמורה הגבוהה, מקבלים יחס עלות תועלת מעולה ובהתאם בחירה שהיא אופטימלית לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה כלכלית.
ACCESS motor -טרקטורונים - מטרו 4 גלגלי
ACCESS - טרקטורונים

ACCESS - טרקטורונים

 
אקסס הוא יצרן ותיק ומוערך בתחום הטרקטורונים עם מבחר רחב במיוחד של דגמים ברמת איכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. כל טרקטורון אקסס מספק לבעליו נחת רבה. הדגמים השונים מיועדים לעבודה, לטיולים ולחוויות ספורטיביות.
 
מטרו מציעה טרקטורון למכירה רק לאחר שווידאה כי מדובר בכלי בטוח לחלוטין – כל טרקטורון אקסס עומד בסטנדרטים המחמירים של החברה, שהיא היבואנית מספר אחת בארץ בתחום, כך שתוכלו לרכב עליו בראש שקט.
ACRITIC CAT - הרכב התפעולי הנמכר באגי חולות - רכבי שטח SBS
ARCITIC CAT - Share our passion

ARCITIC CAT - Share our passion

 
לא משנה אם אתם אוהבים את מדבריות הנגב או נוסעים בהרי הצפון, לנו יש את הכלים שיביאו אתכם לשם. ברוכים הבאים לעולם ללא גבולות. ברוכים הבאים לעולם של טקסטרון אוף רוד.
 
תאגיד ארקטיק קאט מתמחה בייצור רכבי שטח עם ביצועים מרשימים וברמת בטיחות מוקפדת במיוחד. כל טרקטורון שטח של החברה האמריקאית, שנחשבת לאחת המובילות בעולם בתחומה, מתאפיין במראה מעורר התפעלות ומייצר חוויית רכיבה נוחה גם בשטחים הקשים ביותר. יכולת עבירות מקסימלית הופכת את הטרקטורונים לרכישה משתלמת במיוחד לכל מטרה, בין אם הנאה ובין אם עבודה. ARCTIC CAT: אחד התאגידים הבולטים בעולם כיום בתחום הטרקטורונים ורכבי השטח (באגי).
EZ-GO  - יצרן הרכבים התפעוליים הגדול בעולם - מטרו 4 גלגלי
EZGO  - יצרן הרכבים התפעוליים הגדול בעולם

EZGO - יצרן הרכבים התפעוליים הגדול בעולם

 
חברת EZGO האמריקאית מייצרת רכבים תפעוליים מפוארים הנחשבים למובילי שוק בתחומם בארה"ב.
ל-EZGO  מגוון רחב של דגמים, הן בעלי מנוע חשמלי והן בעלי מנוע בנזין, ולכולם אפשרויות רבות של אבזור מקורי שהופך אותם לאופציה אידיאלית להסעת נוסעים, לביצוע עבודות שונות ולשלל שימושים. החברה שייכת לאחד התאגידים הבולטים בעולם, טקסטרון, שבבעלותו מותגים איכותיים אחרים דוגמת ארטיקט וססנה.
 
בישראל מוגדרים כלי רכב אלה כרכבים תפעוליים. לבחירתכם רכב תפעולי חשמלי או רכב תפעולי בנזין – שתי האופציות משמשות בעיקר ציי רכב של מפעלים גדולים ואתרי נופש מובילים. כשמחפשים רכב תפעולי איזי גו הוא מותג שחובה להכיר: החברה האמריקאית שנוסדה ב-1954 היא יצרנית הרכבים התפעוליים הגדולה בעולם וכל דגמיה נחשבים איכותיים במיוחד, אמינים מאוד, יעילים להפליא ובזכות כל אלה הבחירה המשתלמת ביותר לכל מטרה שהיא.