מוקד מכירות מטרו 9930*

רכב תפעולי

רכב תפעולי למכירה - מטרו 4

רכבים תפעוליים

מטרו מייבאת ומשווקת מגוון רחב של רכבים תפעוליים של המותגים המובילים מרשל ואיזי גו. לבחירתכם כלי רכב תפעולי חשמלי או בנזין, ועם כל רכב תפעולי  - רכב גולף תקבלו גם אחריות של היצרן ושירות מבית מטרו שידועה ברמתה המקצועית הגבוהה ומובילה את תחום כלי הרכב התפעולי  בישראל.
 

רכב תפעולי למכירה של מרשל

מרשל היא חברה אמריקאית מוערכת שמציעה שלל  דגמי רכב תפעולי למכירה - כשכל רכב תפעולי חשמלי או בנזין שלה , מתאפיין בביצועים מרשימים, אמינות מרבית ורמת בטיחות גבוהה. כל עבודה עם רכבי מרשל בכל מקום ובכל תוואי שטח מתבצעת בשקט ובנוחות. הדגמים המובילים הם DG-C2, DG-C4, DH-C2, DH-C4 ו-DH FLAT-BED. מאחר שבמסגרת קניית רכב תפעולי חשמלי מחיר הוא פקטור משמעותי בהחלטה, כדאי לדעת שכל הדגמים הנ"ל מתאפיינים ביחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.
 

רכב תפעולי למכירה EZGO

איזי גוי EZGO הוא מותג מוביל נוסף בתחום. מטרו מציעה 4 דגמי רכב תפעולי למכירה מתוצרת חברה אמריקאית זו, שניים על בסיס מנוע חשמלי ושניים על בסיס מנוע בנזין. כל דגמי EZGO, שפועלת בהצלחה מזה למעלה מ-60 שנים, מתאפיינים בחדשנות וכוללים טכנולוגיות שמבטיחות מקסימום נוחות ואמינות מוחלטת לאורך זמן, גם בשימוש אינטנסיבי מאוד. עבור כל רכב תפעולי מחיר אטרקטיבי הוא יתרון משמעותי - וזוהי סיבה טובה נוספת להכיר את ה-TXT FREEDOM ואת ה- EXPRESS S4, בין אם בגרסת הבנזין ובין אם בגרסה החשמלית.  
 
כל דגם רכב תפעולי  - רכב גולף שמוצע למכירה נבחן בקפידה על-ידי מטרו מבחינת אמינות, בטיחות, נוחות השימוש והתמורה לכסף. הרכבים התפעוליים מתאימים לשלל שימושים – בתעשייה, בחקלאות ובתיירות – ומספקים לכל קונה יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.
 

מטרו 4 בתנאי מימון נוחים

מטרו מעניקה תנאי מימון נוחים במיוחד, מתוך הבנה שבמסגרת קניית רכב חשמלי תפעולי מחיר הוא פקטור משמעותי. ניתן לפרוס את התשלום לשנתיים או שלוש (בכרטיס אשראי - עד 36 תשלומים, בצ'קים - עד 24), לקבל מימון חוץ בנקאי בהיקף של עד 100% (דרך "מימון ישיר") ועוד אופציה היא טרייד-אין של רכב תפעולי ישן – כך שכל רכב תפעולי חשמלי למכירה נמצא בהישג ידכם.