מוקד מכירות מטרו 9930*

רכב תפעולי

רכב תפעולי למכירה - מטרו 4

רכבים תפעוליים

מטרו מייבאת ומשווקת מגוון רחב של רכבים תפעוליים של המותגים המובילים מרשל. לבחירתכם כלי רכב תפעולי חשמלי או בנזין, ועם כל רכב תפעולי  - רכב גולף תקבלו גם אחריות של היצרן ושירות מבית מטרו שידועה ברמתה המקצועית הגבוהה ומובילה את תחום כלי הרכב התפעולי  בישראל.
 

רכב תפעולי למכירה של מרשל

מרשל היא חברה אמריקאית מוערכת שמציעה שלל  דגמי רכב תפעולי למכירה - כשכל רכב תפעולי חשמלי או בנזין שלה , מתאפיין בביצועים מרשימים, אמינות מרבית ורמת בטיחות גבוהה. כל עבודה עם רכבי מרשל בכל מקום ובכל תוואי שטח מתבצעת בשקט ובנוחות. הדגמים המובילים הם DG-C2, DG-C4, DH-C2, DH-C4 ו-DH FLAT-BED. מאחר שבמסגרת קניית רכב תפעולי חשמלי מחיר הוא פקטור משמעותי בהחלטה, כדאי לדעת שכל הדגמים הנ"ל מתאפיינים ביחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.
 

מטרו 4 בתנאי מימון נוחים

מטרו מעניקה תנאי מימון נוחים במיוחד, מתוך הבנה שבמסגרת קניית רכב חשמלי תפעולי מחיר הוא פקטור משמעותי. ניתן לפרוס את התשלום לשנתיים או שלוש (בכרטיס אשראי - עד 36 תשלומים, בצ'קים - עד 24), לקבל מימון חוץ בנקאי בהיקף של עד 100% (דרך "מימון ישיר") ועוד אופציה היא טרייד-אין של רכב תפעולי ישן – כך שכל רכב תפעולי חשמלי למכירה נמצא בהישג ידכם.