מוקד מכירות מטרו 9930*

טרקטורונים

טרקטורונים למכירה - מטרו 4

טרקטורונים

מטרו מציעה מגוון רחב של טרקטורונים למכירה - צולחים בקלילות כל תוואי שטח, מאתגר ככל שיהיה, טרקטורוני ספורט עם ביצועים מלהיבים במיוחד וטרקטורוני עבודה יעיל להפליא עם מנועים בנפחים שונים כך שתמיד תזכו ביחס עלות תועלת משתלם.
שני המותגים החזקים ביותר בתחום ארקטיק קאט ואקסס, ומתאפיינים בבטיחות מרבית, באמינות רבה מאוד, מראה כובש ובעיקר חוויית רכיבה נוחה גם כשנוהגים במשך שעות רבות.

טרקטורונים למכירה

 

דגם אחד מתוך שלל האפשרויות של טרקטורונים למכירה שכדאי להכיר הוא TE300 של ACCESS, טרקטורון דו מושבי עם מנוע 300 סמ"ק, הילוך כוח שמאפשר התמודדות עם כל משימה, גוף בעל נוכחות ורמת בטיחות מרבית, תוכלו לנצל אותו גם ככלי עבודה חרוץ ובנוסף הוא גם מושלם לקחת בן/בת זוג לטיול בשטח.
 
גם ה-AX600 של אקסס מוכיח שאפשר להיות פרקטיים מאוד ובמקביל לייצר חוויות מרגשות. זהו טרקטורון דו מושבי בעל הנעה כפולה, עם מתלים נפרדים לכל אחד מהגלגלים ובהתאם יציבות גבוהה במיוחד.

 

מטרו מוטור משווקת טרקטורונים בתנאים נוחים

 
מי שמחפש כושר נשיאה וכושר גרירה משמעותיים וגם מיכל דלק שמאפשר שימוש ממושך, התשובה היא ALTERRA 300 של Arctic Cat - חברה שמתמחה בייצור טרקטורונים ורכבי שטח אחרים מזה עשרות שנים. מטרו מוטור קיבלה לפני מספר שנים את הזיכיון לייבא לארץ את הכלים המרשימים של ארקטיק קאט, והרווח כולו שלכם: כעת גם אתם יכולים למצוא טרקטורונים למכירה וטרקטורוני שטח באיכות הגבוהה ביותר ובתנאי תשלום נוחים - כולל פריסה למספר רב של תשלומים ואפשרות לטרייד אין הוגן. עם הקניה תקבלו גם  אחריות יצרן וזוכה לשירות המעולה של מטרו, היבואנית מספר אחת בארץ בתחום הטרקטורונים.