מוקד מכירות מטרו 9930*

טרקטורונים

טרקטורונים למכירה - מטרו 4

טרקטורונים

מטרו מציעה מגוון רחב של טרקטורונים למכירה – טרקטורונים שצולחים בקלילות כל תוואי שטח, מאתגר ככל שיהיה, טרקטורוני ספורט עם ביצועים מלהיבים במיוחד וטרקטורוני עבודה יעילים להפליא עם מנועים בנפחים שונים כך שתמיד תזכו ביחס עלות תועלת משתלם.
הטרקטורונים הם של ארקטיק קאט ואקסס, שני המותגים החזקים ביותר בתחום, ומתאפיינים בבטיחות מרבית, באמינות רבה מאוד ובמראה כובש. אנו מציעים מגוון של טרקטורונים למכירה עם חוויית רכיבה נוחה גם כשנמצאים על אותו טרקטורון שטח, טרקטורון ספורט או טרקטורון עבודה במשך שעות רבות.

טרקטורונים למכירה

דגם אחד מתוך שלל האפשרויות של טרקטורונים למכירה שכדאי להכיר הוא TE300 של ACCESS, טרקטורון דו מושבי עם מנוע 300 סמ"ק, הילוך כוח שמאפשר התמודדות עם כל משימה, גוף בעל נוכחות ורמת בטיחות מרבית, תוכלו לנצל אותו גם ככלי עבודה חרוץ ובנוסף הוא גם טרקטורון מושלם לקחת בן/בת זוג לטיול בשטח.
גם ה-AX600 של אקסס הוא אחד מאותם טרקטורונים שמוכיחים שאפשר להיות פרקטיים מאוד ובמקביל לייצר חוויות מרגשות. זהו טרקטורון דו מושבי בעל הנעה כפולה, עם מתלים נפרדים לכל אחד מהגלגלים ובהתאם יציבות גבוהה במיוחד.
למי שמחפש כושר נשיאה וכושר גרירה משמעותיים וגם מיכל דלק שמאפשר שימוש ממושך, התשובה היא ALTERRA 300 של Arctic Cat - חברה שמתמחה בייצור טרקטורונים ורכבי שטח אחרים מזה עשרות שנים. מטרו מוטור קיבלה לפני מספר שנים את הזיכיון לייבא לארץ את הכלים המרשימים של ארקטיק קאט, והרווח כולו שלכם: כעת גם אתם יכולים למצוא טרקטורונים למכירה באיכות הגבוהה ביותר ובתנאי תשלום נוחים - כולל פריסה למספר רב של תשלומים ואפשרות לטרייד אין הוגן. כל טרקטורון מגיע עם אחריות יצרן וזוכה לשירות המעולה של מטרו, היבואנית מספר אחת בארץ בתחום הטרקטורונים.