מוקד מכירות מטרו 9930*

SBS רכבי שטח

רכבים תפעוליים SBS מטרו 4

SBS רכבי שטח

טיולי שטח על גבי רכבים ממונעים הם תחביב מוכר מאוד במחוזותינו. מטרו מוטור היא יבואנית מובילה של רכבים משלל סוגים, אופנועים, קטנועים, רכבים תפעוליים, רכבי עבודה ספורטיביים ורכבי שטח פנאי איכותיים של היצרנים הטובים בעולם, ביניהםAccess , Arctic cat, Teryx מבית קווסאקי. אנו מציעים לחובבי רכב אקסטרים לשטח דגמי Side by Side, או באגי (Buggy), שמספקים ביצועים מעולים, בטיחות חסרת פשרות ובעלי מפרט טכני שקשה להתחרות עימו.
 

באגי (Buggy) צובר פופולאריות

 
אנו במטרו 4 הקדמנו לזהות את הביקוש הגובר לרכבי אקסטרים מסוג באגי, רכב שטח ארבע גלגלי בו הנוסע יושב לצד הנהג (Side by Side), כמו גם דגמים עם מקום לשני נוסעים נוספים מאחור. ה-Buggy הוא רכב פנאי המאפשר טיולי שטח גם בדרכים מאתגרות מאוד, הוא ניחן בעבירות גבוהה, יציבות ונחשב לאחד מרכבי השטח הבטוחים ביותר. אין פלא שהיקף השימוש ברכבי באגי בארץ נמצא במגמת עליה.
 

רכבי ה- SBS הדגמים הטובים בעולם

 
למי שמעוניינים ברכב אקסטרים מרגש אנו מציעים את הדגמים הטובים בעולם בקטגוריית רכבי הבאגי. הWildcatX- של Arctic Cat הוא רכב Side by Side, Buggy שיוביל אתכם בבטחה בכל תוואי שטח, הוא לא רק בעל מראה ספורטיבי וקשוח אלא גם מספק את הסחורה ואף הרבה מעבר. דגמים נחשקים נוספים מבית Arctic Cat הם ה- Wildcat sport, Wildcat trail ו-Teryx.
 

אם אתם חולמים על רכב באגי משלכם, איתו תוכלו לצאת לטיולי שטח בכל אזור בארץ, אנו במטרו מציעים דגמים בעלי ביצועים מעולים, של יצרנים מובילים בעולם וכולם בתנאי מימון נוחים במיוחד. כשמדובר ברכבי באגי חשוב מאוד לבחור לקנות מחברה אמינה, וותיקה ומוכרת. תתקשו למצוא עסקאות טובות יותר מאלה שאנו במטרו ערוכים להציע לכם, הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל פרטים נוספים על באגי למכירה.