מוקד מכירות מטרו 9930*

אודות המותג

חטיבת מטרו 4 הינה חלק בלתי נפרד ממטרו מוטור, וחולקת את אותם ערכים ו-dna.
 
מטרו 4 מייבאת ומשווקת כלים תפעוליים – חשמל/בנזין, טרקטור משא, טרקטורונים וקולנועיות של המותגים הטובים בארץ ובעולם, ובעלי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחומם. בין כלי הרכב שמטרו ארבע גלגלי מייבאת ניתן למצוא רכבים תפעוליים של מרשל וימאהה, מגוון דגמים של מיול קוואסאקי, מבחר טרקטורוני אקסס לכל מטרה (חוויה, פנאי, טיולים, עבודה), ומבחר כלי סגווי בינהם טרקטורונים, טרקטור משא ורכב שטח.
 
בכל קטגוריה מקפידה מטרו ארבע להביא לארץ את הדגמים המתקדמים ביותר, שמספקים הן ביצועים איכותיים והן תמורה מרבית למחיר, כך שכל קנייה תהיה משתלמת במיוחד. כל רכב תפעולי, רכב שטח, טרקטורון או מיול של המותגים שבחרה מטרו להביא לישראל מתאפיין ברמת בטיחות ללא פשרות, בעבירות גבוהה במיוחד ובאמינות מלאה. הדגמים השונים נהנים מפופולריות מרשימה בשלל מדינות ברחבי העולם, וגם בישראל צברו מעריצים רבים.
 
כלי הרכב מגיעים עם אחריות יצרן וזוכים לשירות ברמה אחרת לגמרי אשר ניתן על-ידי מטרו בפריסה ארצית רחבה, לנוחיותכם, כך שתוכלו לרוות נחת מהכלי שבחרתם לאורך שנים רבות.
 
החטיבה תמשיך גם בעתיד להיות חוד החנית לפתרונות תחבורה אלטרנטיביים בעלי 4 גלגלים לכל מטרה.
ACCESS motor -טרקטורונים - מטרו 4 גלגלי
ACCESS - טרקטורונים

ACCESS - טרקטורונים

 
אקסס הוא יצרן ותיק ומוערך בתחום הטרקטורונים עם מבחר רחב במיוחד של דגמים ברמת איכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. כל טרקטורון אקסס מספק לבעליו נחת רבה. הדגמים השונים מיועדים לעבודה, לטיולים ולחוויות רכיבה מושלמת.
 
מטרו מציעה טרקטורון למכירה רק לאחר שווידאה כי מדובר בכלי בטוח לחלוטין – כל טרקטורון אקסס עומד בסטנדרטים המחמירים של החברה, שהיא היבואנית מספר אחת בארץ בתחום, כך שתוכלו לרכב עליו בראש שקט.
SEGWAY - טרקטורונים
SEGWAY - טרקטורונים

SEGWAY - טרקטורונים

 
סגווי  יצרנית רכבי ה 4 גלגלי אמינה ומתקדמת עם קו טרקטורונים שמהווים המילה האחרונה ברמת האיבזור, הטכנולוגיה ונוחות הנסיעה בשטח.
למטרו מוטור  3 דגמי טרקטורוני סגווי שטח למכירה
600GS בעל מושב יחיד, 600GL בעל מושב זוגי ו 600GL EPS גרסאת פרימיום של סגוואי שטח בעל מושב זוגי ותוספות מתקדמות ומפנקות לרכיבה.

 

בנוסף, מטרו מוטור משווקת את טרקטור המשא של סגווי, FUGELMAN,  ורכב השטח VILLAIN.

טרקטור משא ורכב תפעולי - קוואסאקי
Kawasaki

KAWASAKI - טרקטור משא, רכבי שטח, אופנועים ואופנועי ים

 
מאז הוקמה חטיבת המנועים והרכבים ב-1960, קוואסאקי מתגאה בכל מוצר שיוצא מדלת המפעלים. בין אם אלו אופנועי הספורט המובילים את הדרך ממשפחת הנינג'ה, מוצרי השטח והעבודה ממשפחת הטרקטור משא - מיול, רכבי השטח טריקס ואופנועי הים.
 
מוצרי קוואסאקי נחשבים פורצי דרך טכנולוגיים ומייצרים תקדימים אין ספור בתעשיית הרכב והמנוע שבה הם משתלבים. סוד ההצלחה של קוואסאקי הוא ביצירת מוצרים בהם העיצוב והביצועים משתלבים בהרמוניה על מנת למסור ללקוח מוצרים מאוזנים, איכותיים ואמינים. שילוב כל מרכיבי הייצור והאיכות הגימור נראים ומורגשים לכל עין. 
 
השם קוואסאקי מייצג חדשנות טכנולוגית פורצת גבולות עם מוצרי איכות ליום יום, לעבודה ולבילוי. החברה מקפידה בתשומת לב מרבית על נושאים של שימור הסביבה והאנושות. במאה השנים האחרונות, החברה יצרה בסיס מוצק של ידע טכנולוגי והנדסי כמותג מוביל בעולם. כעת, החברה ממשיכה להוביל את קידום הטכנולוגיה והאנושות – במחיר משתלם במיוחד.
MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר - מטרו 4 גלגלי
MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר בישראל

MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר בישראל

 
המותג מרשל מיובא לארץ מאז שנת 2012, והפך במהרה למוביל בתחום כלי הרכב התפעוליים בישראל, עם מגוון רחב של דגמים איכותיים בהתאמה אישית ללקוח. המבחר כולל בין היתר כלי רכב המיועדים לשימוש בענפי התעשייה השונים, בחקלאות, לצרכים תיירותיים ועוד.
 
סיבה אחת לכך שכשמחפשים רכב תפעולי חשמלי מרשל הוא המותג הבולט ביותר היא האמינות הגבוהה של כל דגמי החברה הוותיקה: כל הדגמים השונים שלה ממלאים את תפקידם לאורך שנים רבות, עם מינימום תקלות ותוך הפגנת ביצועים מרשימים גם בתנאים קשים.
 
סיבה שנייה לביקוש הרב לכל רכב תפעולי חשמלי של מרשל היא המחיר המשתלם במיוחד שלהם. כשלוקחים בחשבון גם את התמורה הגבוהה, מקבלים יחס עלות תועלת מעולה ובהתאם בחירה שהיא אופטימלית לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה כלכלית.
MARSHELL - הרכב התפעולי הנמכר ביותר - מטרו 4 גלגלי
YAMAHA- נבחרת הכלים של ימאהה

YAMAHA- נבחרת הכלים של ימאהה

 
החל משנת 2022 מטרו מוטור מייבאת את נבחרת הרכבים התפעוליים והטרקטורונים של ימאהה, שמצטרפים לכלים החזקים והאמינים של המותג בתחום הדו גלגלי. למותג הוותיק והיוקרתי סדרה של כלים תפעוליים, חזקים ומאובזרים שישמשו לכל מטרה. בנוסף, תוכלו למצוא במטרו מוטור את מותג הטרקטורונים של ימאהה, במגוון דגמים, החל מטרקטורוני עבודה ועד טרקטורונים זריזים ונוחים ליציאה לטיולים והנאה בשטח. ולסיום, רכב השטח YXZ של ימאהה, הכלי המושלם לרכיבת שטח ולביצועים מיטביים.