מוקד מכירות מטרו 9930*

אודות המותג

חטיבת מטרו 4 הינה חלק בלתי נפרד ממטרו מוטור, וחולקת את אותם ערכים ו-dna.
 
מטרו 4 מייבאת ומשווקת כלים תפעוליים – חשמל/בנזין, טרקטור משא, טרקטורונים, מלגזות וקולנועיות של המותגים הטובים בארץ ובעולם, ובעלי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחומם. בין כלי הרכב שמטרו ארבע גלגלי מייבאת ניתן למצוא רכבים תפעוליים של מרשל, מגוון דגמים של מיול קוואסאקי, מבחר טרקטורוני אקסס לכל מטרה (ספורט, פנאי, טיולים, עבודה)
 
בכל קטגוריה מקפידה מטרו ארבע להביא לארץ את הדגמים המתקדמים ביותר, שמספקים הן ביצועים איכותיים והן תמורה מרבית למחיר, כך שכל קנייה תהיה משתלמת במיוחד. כל רכב תפעולי, רכב שטח, טרקטורון או מיול של המותגים שבחרה מטרו להביא לישראל מתאפיין ברמת בטיחות ללא פשרות, בעבירות גבוהה במיוחד ובאמינות מלאה. הדגמים השונים נהנים מפופולריות מרשימה בשלל מדינות ברחבי העולם, וגם בישראל צברו מעריצים רבים.
 
כלי הרכב מגיעים עם אחריות יצרן וזוכים לשירות ברמה אחרת לגמרי אשר ניתן על-ידי מטרו בפריסה ארצית רחבה, לנוחיותכם, כך שתוכלו לרוות נחת מהכלי שבחרתם לאורך שנים רבות.
 
החטיבה תמשיך גם בעתיד להיות חוד החנית לפתרונות תחבורה אלטרנטיביים בעלי 4 גלגלים לכל מטרה.
ACCESS motor -טרקטורונים - מטרו 4 גלגלי
ACCESS - טרקטורונים

ACCESS - טרקטורונים

 
אקסס הוא יצרן ותיק ומוערך בתחום הטרקטורונים עם מבחר רחב במיוחד של דגמים ברמת איכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. כל טרקטורון אקסס מספק לבעליו נחת רבה. הדגמים השונים מיועדים לעבודה, לטיולים ולחוויות ספורטיביות.
 
מטרו מציעה טרקטורון למכירה רק לאחר שווידאה כי מדובר בכלי בטוח לחלוטין – כל טרקטורון אקסס עומד בסטנדרטים המחמירים של החברה, שהיא היבואנית מספר אחת בארץ בתחום, כך שתוכלו לרכב עליו בראש שקט.