מוקד מכירות מטרו 9930*

אודות המותג

ACCESS motor -טרקטורונים - מטרו 4 גלגלי
ACCESS - טרקטורונים

ACCESS - טרקטורונים

 
אקסס הוא יצרן ותיק ומוערך בתחום הטרקטורונים עם מבחר רחב במיוחד של דגמים ברמת איכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. כל טרקטורון אקסס מספק לבעליו נחת רבה. הדגמים השונים מיועדים לעבודה, לטיולים ולחוויות ספורטיביות.
 
מטרו מציעה טרקטורון למכירה רק לאחר שווידאה כי מדובר בכלי בטוח לחלוטין – כל טרקטורון אקסס עומד בסטנדרטים המחמירים של החברה, שהיא היבואנית מספר אחת בארץ בתחום, כך שתוכלו לרכב עליו בראש שקט.
CLARK - הרכב התפעולי הנמכר באגי חולות - רכבי שטח SBS
ARCTIC CAT - Share our passion

ARCTIC CAT - Share our passion

 
לא משנה אם אתם אוהבים את מדבריות הנגב או נוסעים בהרי הצפון, לנו יש את הכלים שיביאו אתכם לשם. ברוכים הבאים לעולם ללא גבולות. ברוכים הבאים לעולם של טקסטרון אוף רוד.
 
תאגיד ארקטיק קאט מתמחה בייצור רכבי שטח עם ביצועים מרשימים וברמת בטיחות מוקפדת במיוחד. כל טרקטורון שטח של החברה האמריקאית, שנחשבת לאחת המובילות בעולם בתחומה, מתאפיין במראה מעורר התפעלות ומייצר חוויית רכיבה נוחה גם בשטחים הקשים ביותר. יכולת עבירות מקסימלית הופכת את הטרקטורונים לרכישה משתלמת במיוחד לכל מטרה, בין אם הנאה ובין אם עבודה. ARCTIC CAT: אחד התאגידים הבולטים בעולם כיום בתחום הטרקטורונים ורכבי השטח (באגי).
EZ-GO  - יצרן הרכבים התפעוליים הגדול בעולם - מטרו 4 גלגלי
EZGO  - יצרן הרכבים התפעוליים הגדול בעולם

EZGO - יצרן הרכבים התפעוליים הגדול בעולם

 
חברת EZGO האמריקאית מייצרת רכבים תפעוליים מפוארים הנחשבים למובילי שוק בתחומם בארה"ב.
ל-EZGO  מגוון רחב של דגמים, הן בעלי מנוע חשמלי והן בעלי מנוע בנזין, ולכולם אפשרויות רבות של אבזור מקורי שהופך אותם לאופציה אידיאלית להסעת נוסעים, לביצוע עבודות שונות ולשלל שימושים. החברה שייכת לאחד התאגידים הבולטים בעולם, טקסטרון, שבבעלותו מותגים איכותיים אחרים דוגמת ארטיקט וססנה.
 
בישראל מוגדרים כלי רכב אלה כרכבים תפעוליים. לבחירתכם רכב תפעולי חשמלי או רכב תפעולי בנזין – שתי האופציות משמשות בעיקר ציי רכב של מפעלים גדולים ואתרי נופש מובילים. כשמחפשים רכב תפעולי איזי גו הוא מותג שחובה להכיר: החברה האמריקאית שנוסדה ב-1954 היא יצרנית הרכבים התפעוליים הגדולה בעולם וכל דגמיה נחשבים איכותיים במיוחד, אמינים מאוד, יעילים להפליא ובזכות כל אלה הבחירה המשתלמת ביותר לכל מטרה שהיא.