מוקד מכירות מטרו 9930*

טרקטור משא

טרקטור משא

טרקטור משא

ייצור טרקטור משא שיהיה גם חזק, גם עמיד, גם בעל יכולת עבירות גבוהה, גם ידידותי למשתמש, גם יעיל וגם חסכוני הוא אתגר מורכב במיוחד. רכבי המיול של קוואסאקי עומדים בו בהצטיינות. השירות האיכותי של מטרו מוטור, החברה המובילה בארץ גם בתחום ייבוא רכבי העבודה, משלים עסקה משתלמת במיוחד עבורכם.
 

הדגמים המתקדמים ביותר של MULE

רכב מיול הוא כלי עבודה עוצמתי ויעיל להפליא. כל טרקטור משא בסדרה המוערכת של קוואסאקי מבוסס על טכנולוגיות מתקדמות, ועוד דגש משמעותי הוא הבטיחות - כך שניתן לבצע כל עבודה עם כלים אלה בראש שקט באמת.
דגם אחד שכדאי במיוחד להכיר הוא MULE pro-DX, טרקטור משא בעל כוח רב. בתא המטען של ה-Pro-DX עם אחד מאפיין בולט הוא ההגה החשמלי שמבטיח כושר תמרון מרבי.
לעבודה במטעים ובמקומות צרים מומלץ דגם ה-MULE 610 4X4 XC. העבירות המושלמת שלו מושגת גם בזכות היכולת לדלג בקלילות מעל למכשולים. עוד יתרון מובהק הוא עלויות האחזקה הנמוכות בזכות טווח הטיפולים הנרחב.

 

ייעוץ מקצועי שמבטיח בחירה אופטימלית

כשמחפשים טרקטור משא או כל רכב תפעולי שהוא, ישנה חשיבות גם לזהות החברה שממנה קונים את רכב העבודה. השילוב בין מטרו מוטור לבין קוואסאקי מוביל לבחירה הנכונה בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם, ובתנאים הנוחים ביותר - לרבות פריסה לתשלומים רבים, אפשרות למימון חוץ בנקאי וטרייד-אין הוגן. השירות כולל גם ייעוץ מקצועי על בסיס ניסיון של שנים רבות ויושרה מוחלטת, וכן מוסכים מאובזרים לתחזוקת כל טרקטור.