מוקד מכירות מטרו 9930*

רכבים תפעוליים EZGO

גולפית - EZGO - רכב תפעולי

קצת על EZGO

זקוקים לרכב חשמלי או בנזין מסוג גולפית שיבצע את כל המוטל עליו באופן יעיל במיוחד, תוך שמירה על רמת בטיחות מקסימלית ושבנוסף גם תיהנו מכל נסיעה? זה הזמן להכיר את EZGO, יצרנית כלי הרכב התפעוליים, רכבי הגולף, והרכבים החשמליים הגדולה בעולם והמובילה את השוק בשלל היבטים. חברת איזגו שייכת לאחד התאגידים הבולטים בעולם כיום, ארקטיק קאט.
 
החברה הוקמה בשנת 1954, בג'ורג'יה שבארצות הברית, כיוזמה של צמד אחים ששאפו לבנות רכב חשמלי תפעולי שיספק את הצרכים של הלקוחות בצורה הטובה ביותר האפשרית.
 
השאיפה הפכה במהרה למציאות: כיום איזי גו שייכת לארקטיק קאט, תאגיד אמריקאי גדול. איזו גו מייצרת עשרות אלפי כלים תפעוליים כגון גולפיות ורכבים חשמליים אחרים, בשנה, ומהווה את הבחירה הראשונה של אינספור לקוחות בכל רחבי העולם. זוהי הבחירה הנכונה בין אם אתם מחפשים גולפית בנזין ובין אם על הפרק רכישת רכב חשמלי .
 

איזי גו – למעלה מ-60 שנות מצוינות

במשך למעלה מ-60 שנות פעילותה, צברה EZGO ניסיון רחב היקף ובעיקר הבנה מעמיקה לגבי הצרכים השונות של הלקוחות בתחום הגולפיות הלא הם הרכבים החשמליים. בין אם מדובר על רכב חשמלי תפעולי במפעל תעשייתי ובין אם מדובר על גולפית להסעות באתר נופש, לאיזי גו יש את הידע ואת הכלים לספק את הפתרון האופטימלי. בהתאם כשמחפשים רכב תפעולי EZGO הוא שם שמתבלט מיד – ומציע מבחר דגמים לכל מטרה.
 
מאפיין מובהק נוסף של החברה האמריקאית הוא חדשנות מתמדת. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות הופך כל רכב תפעולי - חשמלי או בנזין - איזי גו לאמין לחלוטין, בטוח, נוח ויעיל, וכשמוסיפים גם את השירות המצוין של מטרו, התוצאה היא יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.