מוקד מכירות מטרו 9930*

רכבים תפעוליים EZGO

קצת על EZGO

קצת על EZGO

זקוקים לרכב תפעולי שיבצע את כל המוטל עליו באופן יעיל במיוחד, תוך שמירה על רמת בטיחות מקסימלית ושבנוסף גם תיהנו מכל נסיעה? זה הזמן להכיר את EZGO, יצרנית כלי הרכב התפעוליים, רכבי הגולף, הגדולה בעולם והמובילה את השוק בשלל היבטים. חברת איזגו שייכת לאחד התאגידים הבולטים בעולם כיום, TEXTRON OFF ROAD. תחת תאגיד טקסטרון תיהנו למצוא מותגים איכותיים נוספים דוגמאת ארקטיקט וססנה.
 
החברה הוקמה בשנת 1954, בג'ורג'יה שבארצות הברית, כיוזמה של צמד אחים ששאפו לבנות רכב תפעולי שיספק את הצרכים של הלקוחות בצורה הטובה ביותר האפשרית. השאיפה הפכה במהרה למציאות: כיום איזי גו שייכת לטקסטרון, תאגיד אמריקאי גדול שמותגים אחרים שלו הם ססנה וארטיקט. איזו גו מייצרת עשרות אלפי כלים תפעוליים כגון גולפיות, בשנה, ומהווה את הבחירה הראשונה של אינספור לקוחות בכל רחבי העולם. זוהי הבחירה הנכונה בין אם אתם מחפשים גולפית בנזין ובין אם על הפרק רכישת רכב תפעולי חשמל.
 

איזי גו – למעלה מ-60 שנות מצוינות

 

במשך למעלה מ-60 שנות פעילותה, צברה EZGO ניסיון רחב היקף ובעיקר הבנה מעמיקה לגבי הצרכים השונות של הלקוחות בתחום כלי רכב גולף. בין אם מדובר על רכב תפעולי במפעל תעשייתי ובין אם מדובר על רכב גולף להסעות באתר נופש, לאיזי גו יש את הידע ואת הכלים לספק את הפתרון האופטימלי. בהתאם כשמחפשים רכב תפעולי EZGO הוא שם שמתבלט מיד – ומציע מבחר דגמים לכל מטרה.
 
עוד מאפיין מובהק של החברה האמריקאית הוא חדשנות מתמדת. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות הופך כל רכב תפעולי איזי גו לאמין לחלוטין, בטוח, נוח ויעיל, וכשמוסיפים גם את השירות המצוין של מטרו, התוצאה היא יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.