מוקד מכירות מטרו 9930*

MARSHELL

Marshell – הרכב התפעולי הנמכר ביותר בישראל

 
המותג מרשל מיובא לארץ מאז שנת 2012, והפך במהרה למוביל בתחום כלי הרכב התפעוליים בישראל, עם מגוון רחב של דגמים איכותיים בהתאמה אישית ללקוח. המבחר כולל בין היתר כלי רכב המיועדים לשימוש בענפי התעשייה השונים, בחקלאות, לצרכים תיירותיים ועוד.
 
סיבה אחת לכך שכשמחפשים רכב תפעולי חשמלי, מרשל, הוא המותג הבולט ביותר היא האמינות הגבוהה של כל דגמי החברה הוותיקה: כל הדגמים השונים שלה ממלאים את תפקידם לאורך שנים רבות, עם מינימום תקלות ותוך הפגנת ביצועים מרשימים גם בתנאים קשים.
 
סיבה שנייה לביקוש הרב לכל רכב תפעולי חשמלי של מרשל היא המחיר המשתלם במיוחד שלהם. כשלוקחים בחשבון גם את התמורה הגבוהה, מקבלים יחס עלות תועלת מעולה ובהתאם בחירה שהיא אופטימלית לא רק מבחינה מקצועית אלא גם מבחינה כלכלית.
 
יתרונות בולטים נוספים של כלי הרכב התפעוליים של המותג הפופולרי הם רמת הבטיחות, והעובדה שכל עבודה איתם מתבצעת בשקט ובנוחות מרבית. היכולות הגבוהות של רכבי מרשל מושגות תוך פליטת פחמן נמוכה, כך שגם מבחינת הידידותיות לסביבה זוהי הבחירה המנצחת.
 
לרוכשים רכב תפעולי מרשל ניתנת אחריות יצרן ואיתה שירות יבואן מוביל – מוזמנים לבחור את הכלי המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם ולעבודות שאתם מבקשים לבצע, ולהצטרף למשפחת מטרו מוטור עם שירות ואחריות שרק חברה מובילה כמוה יכולה לתת.
רכב תפעולי - רכב גולף מרשל