מוקד מכירות מטרו 9930*

טרקטורוני ARCTIC CAT

טרקטורון ARCTIC בשטח

קצת על ARCTIC CAT

ארקטיק קאט הוא אחד המותגים המוערכים ביותר בתחום רכבי השטח והטרקטורונים. החברה הוקמה בשנת 1960 במיניאפוליס, ארה"ב.
 
לכל טרקטורון שטח של ארקטיק קאט מפרט טכני מרשים מאוד, שכולל בין השאר מנוע חזק, מערכת הזרקת דלק אלקטרונית והגה כוח שמבטיח היגוי נוח במיוחד. כל הטרקטורונים מספקים ביצועים עוצמתיים, תפעול פשוט וקל, רמת עבירות מקסימלית וכושר נשיאה וגרירה של משקלים כבדים, כך שכל עבודה מתבצעת עם רכבי ארקטיק קאט בקלות וביעילות.
 
החברה האמריקאית שזוכה לפופולריות רבה בכל העולם ובמיוחד בישראל משקיעה משאבים רבים בעיצוב כלי הרכב שלה, והתוצאה: חוויית רכיבה מושלמת עם כל דגם, בכל תוואי שטח ולכל מטרה.
 

בטיחות מרבית, אחריות יצרן ושירות מקצועי

מטרו, היבואן מספר אחת בארץ בתחום רכבי השטח, מציעה לכם מגוון רחב של דגמים תוצרת ארקטיק קאט: טרקטורון ספורט מלהיב XC450, טרקטורוני עבודה אמינים וחזקים עם מנועים בנפח 300-1000 סמ"ק מסדרת אלטרה ושני טרקטורוני SBS מעולים, WILDCAT SPORT ו-WILDCAT TRAIL.
 
כל טרקטורון של ארקטיק קאט מגיע עם אחריות יצרן. את השירות מספקת מטרו באמצעות רשת מרכזי שירות בפריסה ארצית רחבה שמבטיחה פתרון מקצועי ומהיר לכל צורך. השילוב של האיכות הגבוהה של כל טרקטורון שטח של ארקטיק קאט עם האחריות והשירות המוקפד של מטרו מובילים למקסימום תמורה למחיר ויחס עלות תועלת משתלם במיוחד.