מוקד מכירות מטרו 9930*

ACCESS

ACCESS - טרקטורונים

 
אקסס הוא יצרן ותיק ומוערך בתחום הטרקטורונים עם מבחר רחב במיוחד של דגמים ברמת איכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. כל טרקטורון אקסס מספק לבעליו נחת רבה. הדגמים השונים מיועדים לעבודה, לטיולים ולחוויות ספורטיביות.
 
מטרו מציעה טרקטורון למכירה רק לאחר שווידאה כי מדובר בכלי בטוח לחלוטין – כל טרקטורון אקסס עומד בסטנדרטים המחמירים של החברה, שהיא היבואנית מספר אחת בארץ בתחום, כך שתוכלו לרכב עליו בראש שקט.
 
מגוון האפשרויות כולל 6 דגמים של המותג הפופולרי, כך שתוכלו למצוא טרקטורון שמתאים בדיוק לצרכים שלכם: החל מטרקטורון 300 סמ"ק רגוע, דרך טרקטורון ספורט 450 סמ"ק וכלה בטרקטורונים דו-מושביים לטיולים בעלי מנוע בנפח 600 סמ"ק ו-800 סמ"ק. הדגמים הם SP300, SP400, SP450, AX600, AX800 ו-TE300, כולם מרהיבי עין, ידידותיים למשתמש ולסביבה, אמינים להפליא ומגיעים עם אחריות יצרן.
 
למטרו רשת ארצית של מרכזי שירות מקצועיים. החיבור בין האיכות הגבוהה של כל טרקטורון אקסס לבין היכולות והידע שהצטברו במטרו לאורך השנים הרבות שבהן היא פעילה בתחום הובילו לכך שהמותג יתמקם בראש טבלת המכירות, ולא בכדי: טרקטורון אקסס מעניק מקסימום תמורה למחיר ומבטיח חוויה מושלמת בכל רכיבה.


 

ACCESS - טרקטורונים