מוקד מכירות מטרו 9930*

ARCITIC CAT

ARCTIC CAT

 
לא משנה אם אתם אוהבים את מדבריות הנגב או נוסעים בהרי הצפון, לנו יש את הכלים שיביאו אתכם לשם. ברוכים הבאים לעולם ללא גבולות. ברוכים הבאים לעולם של ארקטיק קאט.
 
ARCTIC CAT הינו קונצרן אמריקאי ענק המאגד שלוש חטיבות עיקריות בתחומי תחבורה, ביניהם: Textron aviation – המחזיקה ביצרנית המסוקים בל וביצרנית המטוסים ססנה, Textron systems – יצרנית כלי תחבורה וכלי תעופה צבאיים, ו-Textron Specialized Vehicles אשר בבעלותה בין השאר EZGO ו-CUSHMAN – יצרניות מובילות בתחום הרכב התפעולי והגולף. לחטיבה זו מוזגה הפעילות של Arctic Cat. רכישת Arctic Cat אפשרה ל-Textron לתת מענה לשוק רכבי השטח הספורטיביים שצומח בקצב מואץ בארצות הברית ובשווקים אחרים כולל ישראל ולהתברג בשלישיית היצרנים הגדולה בעולם בתחום.
 
תאגיד ארקטיק קאט מתמחה בייצור רכבי שטח עם ביצועים מרשימים וברמת בטיחות מוקפדת במיוחד. כל טרקטורון שטח של החברה האמריקאית, שנחשבת לאחת המובילות בעולם בתחומה, מתאפיין במראה מעורר התפעלות ומייצר חוויית רכיבה נוחה גם בשטחים הקשים ביותר. יכולת עבירות מקסימלית הופכת את הטרקטורונים לרכישה משתלמת במיוחד לכל מטרה, בין אם הנאה ובין אם עבודה. ARCTIC CAT: אחד התאגידים הבולטים בעולם כיום בתחום הטרקטורונים ורכבי השטח (באגי).
 

ספורט, עבודה או SBS – מענה איכותי לכל צורך והעדפה

 

מטרו, היבואנית מספר אחת בישראל בתחום רכבי השטח והפנאי, מציעה למכירה מגוון רחב של טרקטורונים, טרקטורון עבודה, ארבי שטח SBS ורכבי באגי, עם נפח מנוע החל מ-300 סמ"ק ועד 1,000 סמ"ק כך שכל אחד יכול למצוא פתרון מושלם לצרכים שלו ובדיוק על-פי העדפותיו.כל טרקטורון ורכב שטח SBS (באגי) מבית טקסטרון אוף רוד מגיע עם אחריות יצרן, וזוכה לשירות הטוב ביותר בישראל ובפריסה ארצית, שירות שרק מטרו מסוגלת להבטיח ולקיים.

באגי חולות - BUGGY - ארקטיק קאט